خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

درباره ما

شرکت مهرآوران فراسوسیر آریا

شماره ثبت ۵۹۸۵۰

عشق ورزیدن به خلق، زیباترین ترنم گفتگو با خالق است، بخصوص، اگر توفیق خدمت به عزیزانی نصیبت گردد که تمام دنیایشان را می توان در پر رنگین پروانه ای خلاصه کرد، ما در تلاشیم تا در زمینه امور سرویس دهی به دانش آموزان بالاخص دانش آموزان عزیز استثنائی به بهترین نحو انجام وظیفه نماییم. امید است که ذات اقدس احدیت ما را که در مسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام، از جان مایه می گذاریم، در کنف الطاف خاصه ی خویش قرار دهد.

 

سابقه حضور شرکت مهرآوران فراسوسیر آریا در زمینه سرویس دهی به سال ۱۳۸۷ باز می گردد، که فعالیت خود را با سرویس دهی به مراکز آموزشی دانش آموزان چند معلولیتی و کم توان ذهنی آسایشگاه شهید فیاض بخش مشهد و در مدارس توانخواهان، کوشا، تبسم و آهسته گام شروع نمود. این شرکت افتخار دارد هر ساله همکاری خود را بجز مدارس تحت پوشش، با مدارس جدید نیز آغاز نماید. هدف این موسسه سرویس دهی مطلوب با بیشترین رضایت مندی و کیفیت به اولیاء و مدارس بوده و می‌کوشد تا مسائل و مشکلات سرویس را از سیستم آموزشی جدا سازد.

این شرکت هر ساله با سرویس های سواری و ون ایاب و ذهاب دانش آموزان را از اولین روز مهر ماه آغاز نموده و جهت سرویس های اردویی و ورزشی مدارس اتوبوس، مینی بوس، ون مورد نیاز را تامین می‌نماید.

افتخار شرکت ما، رضایت مندی بیش از ۹۰ درصد اولیا در ارائه سرویس‌های دانش آموزی می‌باشد. تامین و سرویس دهی به دانش آموزان جهت کلاس های متفرقه خارج از برنامه و ساعات مدرسه از دیگر افتخارات این موسسه می‌باشد.